Ponúkame vám veľké množstvo doplnkov

Parapety

Vyberte si parapety u nás a získajte tú najlepšiu cenu na trhu. Parapety z našej ponuky sú určené pre všetky typy interiérov a exteriérov. Široká kolekcia základných vzorov umožňuje z parapet vytvoriť dekoratívny prvok a spolu s ďalšími nadštandardnými vzormi vytvára priestor pre individuálne riešenie.

Vonkajšie ťahané hliníkové parapety znesú všetky nároky kladené na tento výrobok. Vysoko kvalitné parapety sú vyrábané z ťahaného profilu. Takto upravený parapet je pripravený na tie najtvrdšie poveternostné podmienky.Vonkajšie parapety z ťahaného hliníku sa vyznačujú predovšetkým vysokou mechanickou odolnosťou. Hrúbka hliníku závisí na šírke parapety (1,6 až 2 mm). Na požiadanie je možné tieto parapety dodať aj v iných ako základných odtieňoch (biela, strieborná, bronzová, hnedá, svetlo hnedá) a to napríklad v odtieňoch modrej, žltej a pod. K dispozícii je celá škála RAL.
Ohýbané parapety majú porovnateľnú estetickú hodnotu a trvanlivosť oproti parapetom z ťahaného hliníka za výrazne nižšiu cenu. Stávajú sa tak dostupnými pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitné a  cenovo prijateľné parapety pre svoje okná. Materiál, z ktorého sú vyrobené, je hliníkový plech z polyesterovým povlakom, čo zaručuje dlhoročnú trvanlivosť, odolnosť a tiež stálofarebnosť bez náročnej údržby. Ohýbané parapety sú vyrábané v hrúbke 0,8 mm. Sú dodávané v dvoch základných odtieňoch RAL 8019 a RAL 9016. Parapety sú vyrábané v šírkach 130 až 350 mm. Sú dodávané v ochrannej fólii.

Vodotesný okenný parapet s dlhou životnosťou vyrobený extrúziou PVC. Vo vnútri sa nachádzajú výstuhy vo forme prepážok. Vďaka týmto výstuhám je veľmi pevný a preto odoláva aj menším nárazom. Vďaka použitému materiálu je 100% vodotesný. To znamená, že neabsorbuje vodu a nedeformuje sa. Je vhodný aj do vlhkých priestorov.

Tieto parapety sú dodávané v siedmych druhoch dekorov a ich povrch je vysoko odolný proti mechanickému poškodeniu. Je odolný proti mechanickému poškriabaniu aj proti zanechaniu farebných škvŕn. Parapety PVC nie je potrebné osobitne udržiavať. Dajú sa čistiť bežnými domácimi čistiacimi prostriedkami.

par

Siete proti hmyzu

Siete proti hmyzu sú najefektívnejšou prirodzenou ochranou proti hmyzu.Svojím moderným designom sa tiež stávajú elegantným doplnkom okien a dverí. Sieť je vyrobená z hliníkového profilu o rozmeroch 19 mm x 8 mm s tzv. zakladacím límcom. Sieťovina – sklené vlákno potiahnuté PVC. Sieť je vhodná na plastové okná a drevené eurookná s malou hĺbkou obvodového okenného rámu. Maximálna plocha siete je 2,7 m2, max. šírka 150 cm, max. výška 180 cm.

Montuje sa založením zakladacieho límca otočením otočných držiakov. Montáž nevyžaduje mechanický zásah do rámu okna. Sieťovina je dodávaná v šedej farbe a na okne je prakticky neviditeľná. Rám profilu je dodávaný vo farbe bielej, hnedej, bronzovej a v imitácii dreva. Výhodou je aj dokonalé zladenie sieťky s drevodekorom okna.

Dverová otváracia sieť. Hliníkový profil s drážkou o rozmeroch 40 mm x 20 mm, sieťovina sklené vlákno potiahnuté PVC. Dodáva sa so samozatvaracími pántmi.
Spevňovacia priečka sa umiestňuje do výšky v závislosti od požiadavky zákazníka. Sieť sa pripevňuje na 3 pánty s dovieraním na magnet čelne na rám dverí. Maximálne plocha 2,5 m2, max. šírka 100 cm, max. výška 250 cm.

Sieť je vedená vo vrchnej a spodnej lište, do navíjacieho bubna sa navíja pomocou pružinového mechanizmu. Navíjací bubon je umiestnený na boku dverového rámu. Koncová lišta a bubon sú vybavené tesniacou kefkou. Ovládanie siete je zaklapnutím bočnej magnetickej lišty. Maximálna plocha siete je 2,5m2, max. šírka 100 cm, max. výška 2,5 cm. Sieť sa montuje pripevnením navíjacieho bubna a vodiacich líšt na rám dverí.

Vertikálne žalúzie

Látkové vertikálne žalúzie v sebe spájajú slnečnú clonu s elegantnou dekoráciou interiéru. Tvoria modernú dominantu bytových a kancelárskych priestorov a zároveň nahrádzajú tradičné bytové prvky, ako závesy a záclony. Širokú paletu farieb a prevedení Vám radi predstavíme v našej vzorkovej kancelárii.

vertikalne zaluzie

Vonkajšie hliníkové rolety

Vonkajšie hliníkové rolety predstavujú exteriérové tienenie s bezpečnostnou funkciou. Roleta sa navíja do extrudovaného alebo valcovaného boxu a vďaka motoru Somfy sa nedá nadvihnúť. Menšou nevýhodou je to, že pri montáži rolety je vo väčšine prípadov potrebné vŕtať aj do okenného rámu. Delia sa na rolety do prekladov, predokenné a zaomietacie rolety.

Vnútorné žalúzie horizontálne

zaluzie1

Hliníkové žalúzie stále predstavujú najrozšírenejší spôsob protislnečnej ochrany. Výhodou je predovšetkým ich jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a predovšetkým cenová dostupnosť. Hliníkové žalúzie sú použitelné prakticky do všetkých typov okien.

ISSO

 

Pri zaklopení týchto žalúzií sa otvory v lamelách prekrývajú a tak vytvárajú dojem dokonale zatvorenej steny. Tieto žalúzie sa označujú ako ISSO celotieniace. Žalúzie ISSO tvoria nielen ideálnu protislnečnú clonu, ale aj efektný interiérový doplnok. Retiazkové ovládanie podstatne zjednodušilo manipuláciu – jednou retiazkou sa žalúzie naklápajú aj vyťahujú. Výhoda spočíva najmä v tom, že retiazka sa ľahko čistí a pri vytiahnutí žalúzie neprekáža na parapetnej doske.

Vnútorné roletky s reguláciou svetla

 

Roletka deň/noc vychytala všetky nedostatky klasickej roletky- teda možnosť regulovania priepustnosti svetla do interiéru. Vyberať môžete z veľkého množstva farieb a prevedení. Roletka ako dizajnový prvok, ktorý slúži každému modernému interiéru.

 

Ako roletka deň/noc funguje ?

Táto roletka sa podobá na látkovú roletku, oproti nej má však pruhy látky vedené dvojito a striedajú sa priehľadný a nepriehľadný pruh. Od toho je aj odvodený názov roletky. Priechodnosť svetla je možné regulovať pomocou nekonečnej retiazky.

Roletky vyrábame vo dvoch prevedeniach :

  • Uzatvorený systém – látka je ukrytá pod hliníkovým bubnom (kazetou),
  • Otvorený systém – nie je výškovo limitovaný hrúbkou navinutej látky.

Dokumenty na stiahnutie

Vnútorné látkové roletky

Klasické roletky, ktoré sa na trhu držia niekoľko rokov. Majú jednoduché ovládanie a vybrať si môžete z rôznych dekorov. Od kvietkovaných, cez pruhované až po výrazné geometrické tvary. Farebne sú látkové roletky rozmanité, preto ich vyladíte s každým interiérom a stanú sa nenahraditeľným prvkom domova.

Jednoduchá údržba

 

Pokiaľ uprednostňujete moderný minimalistický štýl, látkové roletky sú tou správnou voľbou.  Údržba roliet je minimálna, látka má antistatický povrch ktorý odpudzuje častice prachu. Stačí ju utrieť mokrou utierkou.

Dokumenty na stiahnutie